Menü Kapat

Hakkımızda

new black; uzun yıllardır içinde bulundukları konser, festival, açılış, kurumsal etkinlikler, tanıtım ve spor organizasyonlarında edinilen tecrübeleri belirli bir kalıba sığmadan, sınırları zorlamayı hedefleyerek nasıl daha iyisini yaparız anlayışı ile kurulmuştur.

Günümüzün hızla değişen, teknoloji odaklı ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi düşünce ve uygulamalarımızla etkinlikleri şekillendirerek hedef kitleye en etkileyici şekilde ulaşmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz.

Bizler en iyiyi tasarlamak, yaratmak, uygulamak, tüm bunları mutlu ve tatminkar bir şekilde gerçekleştirerek en iyi sonucu almak için new black olarak yolumuza devam ediyoruz.

0 +
Spor Organizasyonu
0 +
Konser Organizasyonu
0 +
Çalışan
0 +
Etkinlik

Neden Varız?

Günümüz dünyasında firmalar ve şirketler mekanlara, şehirlere ve ülkelere sığmayarak ticaretlerini global platformda gerçekleştirmektedirler. Ürünlerin tasarlanması, üretilmesi ve satışı çok geniş bir alan içerisinde büyük bir uyum ile gerçekleşmektedir.

Bu uyumun sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için; birimlerin aynı çatı altında bir araya getirilmesi ihtiyacı doğmaktadır. Şirketlerin bünyesinde bulundurdukları birimler, satıcı ve alıcı sık sık bir araya gelerek, motivasyon çalışmaları yapıldığı gibi herkes ortak payda için fikir alışverişinde bulunabilmektedir.

Bizler de bu buluşmaların gerçekleşebilmesi için gerekli tüm koşulların sağlanmasında devreye girerek, dikkatinizi şirketinizin başarısına vermenizi sağlamak adına huzur, konfor, mutluluk ve motivasyonunuzu zirveye çıkaracak dokunuşlarda bulunuyoruz.